Wynajem mebli biurowych

Oferujemy wynajem mebli biurowych z opcją dostawy na terenie całego kraju.

Wynajem mebli – o usłudze

Wynajem mebli kojarzone jest głównie z usługą najmu mebli na targi. eventy czy uroczystości. W tego typu usłudze przeważa krótki okres najmu – meble wynajmowane są na jeden lub kilka dni. W przypadku najmu mebli biurowych usługa charakteryzuje się zupełnie innymi cechami.

Wynajem mebli do biura – oferta dedykowana dla firm

Z racji typu mebli wypożyczalnia mebli biurowych to oferta skierowana głównie do firm. Przedmiotem najmu są przede wszystkim stanowiska pracy : biurka lub benche z kontenerami, fotele biurowe i krzesła do biur. Dodatkowo w ofercie wypożyczalni można znaleść takie meble jak stoły konferencyjne, lady recepcyjne, szafy, mównice, krzesła socjalne.

Głównymi najemcami są firmy prowadzące krótkoterminowe projekty , w przypadku których zakup mebli nowych jest nieopłacalny. Do drugiej grupy należą firmy które oczekują na wydanie powierzchni biurowej i gospodarują przestrzeń tymczasową na krótki okres czasu lub kontrahenci oczekujący na dostawę mebli zamówionych u producenta.

Wynajem mebli biurowych – czy oferta wypożyczenia jest dla Ciebie?

  • Załóżmy że zamówiłeś nowe meble ale musisz czekać kilka tygodni na dostawę mebli od producenta. Podczas oczekiwania na nowe meble możesz wynająć meble dla swoich pracowników – zapewni to ciągłość pracy Twojej firmy.
  • Realizujesz krótki projekt w swojej firmie i potrzebujesz dodatkowych stanowisk pracy lub umeblowania sali konferencyjnej. Jednak po zakończeniu projektu meble nie będą dalej używane. Zamiast inwestować w nowe meble i zamrażać kapitał wypożycz potrzebne meble na określony czas.
  • Nie posiadasz środków na zakup nowych mebli lub oczekujesz na finansowanie – na czas trwania procedur wynajmij meble do swojej firmy.

Wynajem mebli w Kruger Global – podstawowe zasady:

Oferujemy elastyczne terminy.

Wypożyczone meble możesz odebrać sam z naszego magazynu lub zamówić dostawę i montaż na wskazanej powierzchni biurowej. Co ważne nie stosujemy ograniczeń lokalizacyjnych, meble dostarczymy na terenie całego kraju.

Nie znadziesz u nas sztywnych stawek cenowych – każda oferta jest przygotowywana indywidualnie według złożonego zapotrzebowania.

Minimalny okres najmu mebli to 4 tygodnie, minimalna ilość = 10 stanowisk pracy.

wynajem mebli biurowych z montażem na powierzchni realizacja meble Balma z serii Mixt w kolorze orzech

Jakie meble wypożyczamy?

Przedmiotem najmu moga być : fotele obrotowe, krzesła konferencyjne, biurka pracownicze i gabinetowe, kontenery podbiurkowe i przybiurkowe, szafy aktowe i ubraniowe, stoły konferencyjne i stoły biurowe. Reasumując wszystkie meble z naszej oferty.

Zalety najmu mebli:

  • Nie musisz inwestować środków na zakup mebli. Najem mebli oznacza stałe miesięczne koszty dla Twojej firmy bez konieczności jednorazowego wydatku na ich zakup.
  • Jeżeli w trakcie trwania najmu okaże się musisz dobrać dodatkowe elementy to bez problemu dostarczymy Ci nawet pojedyńczy mebel.
  • Brak problemu niepotrzebnych mebli – jeżeli element wyposażenia biurowego staje się niepotrzebny to zwracasz go do nas , nie musisz martwić się o koszty magazynowania.
  • Ograniczasz koszty w swojej firmi – nie musisz delegować pracownika do zarządzania meblami. Dodatkowo najem mebli jest korzystne pod kątem księgowym -co istotne nie musisz przeprowadzać rocznych inwentaryzacji ani obliczać amortyzacji.
  • Dzięki bogatej gamie produktów w naszej ofercie możesz wybierać pośród kilkuset modeli mebli biurowych różnych producentów.