Skup mebli biurowych

Skup mebli biurowych dla firm

Zastanawiasz się co zrobić z nadwyżką niepotrzebnych mebli biurowych?
Zmiana lokalizacji biura, reorganizacja przestrzeni pracy lub wymiana mebli na nowe często generuje problem nadwyżki starych mebli w firmie.
Zgłoś się do nas! Zaproponujemy Ci skup mebli biurowych.

skup mebli biurowych w Warszawie w holu biurowca

Co oferujemy w ramach skupu mebli?

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb.

Sprzedajesz meble jednorazowo czy szukasz partnera do stałej współpracy na terenie całego kraju?
W Kruger Global wiemy jak istotne jest dopasowanie oferty dla kontrahenta, dlatego do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Możesz sprzedać nam meble jednorazowo lub zdecydować się na długoterminową współpracę dla wszystkich oddziałów Twojej firmy, w związku z tym warunki każdej kooperacji podlegają osobnym ustaleniom . Co więcej dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zaproponujemy Ci szereg korzystnych rozwiązań.

Jak działamy?

 • Zgłoszenie mebli do skupu. Zgłoś nam sprzedaż mebli mailowo lub telefonicznie, poinformujemy Cię o dodatkowych informacjach które powinieś nam dostarczyć na etapie zgłoszenia skupu mebli. Z pewnością poprosimy Cię o poglądowe zdjęcia, informację o ilościach oraz lokalizacji mebli do sprzedaży, są to podstawowe parametry potrzebne nam do wyceny mebli biurowych.
 • Wizja lokalna. W dogonym terminie nasz pracownik przyjedzie do Twojego biura i wykona bezpłatną wizję lokalną. Następnie zweryfikuje stan mebli, parametry lokalizacji, kwestie logistyczne i operacyjne. Oczywiście wizje lokalne związane ze skupem mebli wykonujemy na terenie całego kraju.
 • Skup mebli biurowych. Meble w dobrym stanie technicznym i wizualnym chętnie od Ciebie odkupimy.
  Możesz zdecydować się na przekazanie części mebli na cele charytatywne lub przeprowadzenie odsprzedaży pracowniczej. Jeżeli więc zgłosisz nam taką potrzebę pomożemy Ci w przepreprowadzeniu odpowiedniego procesu.
 • Utylizacja mebli. Pomożemy Ci zutylizować lub oddać do recycklingu meble w gorszym stanie technicznym, nie nadające się do dalszej eksploatacji. W wybranych przypadkach możemy odkupić od Ciebie wszystkie meble biurowe – bez względu na stan. Rozwiązanie kompleksowego skupu i odbioru mebli biurowych stosujemy w przypadku dużej ilości mebli lub stałej współpracy.
 • Organizacja procesu skupu i odbioru mebli biurowych.
  Skup mebli biurowych wiąże się z odpowiednią organizacją prac. Ponieważ w Kruger Global wiemy jak istotne jest indywidualne podejście do każdej realizacji.
  Typ mebli, specyfika działalności Twojej firmy oraz parametry lokalizacji mają znaczący wpływ na sprawny i bezproblemowy odbiór mebli z powierzchni biurowej. Dlatego prace związane z demontażem oraz odbiorem mebli wykonujemy zgodnie z ustalonym harmonogramem.
 • Bezpieczeństwo i doświadczenie. Skup mebli to nie wszystko – liczy się również godny zaufania partner. W Kruger Global wiemy jak ważne jest przedstrzeganie norm i przepisów bezpieczeństwa. Dlatego posiadamy odpowiednie polisy i certyfikaty a nasi pracownicy regularnie przechodzą szkolenia z zakresu bhp, bezpieczeńsywa przecipożarowego oraz informacji.

Co zyskujesz? 

Decydując się na sprzedaż używanych mebli biurowych Kruger Global masz pewność, że meble zostaną odebrane zgodnie z zawartą umową sprzedaży. Dotrzymujemy uzgodniodnych terminów i szanujemy Twój czas. Co więcej posiadamy odpowiednie uprawnienia oraz doświadczonych pracowników. Skup używanych mebli biurowych to nasza podstawowa działalność, współpracując z Nami zyskujesz:

Odzyskaj kapitał i optymalizuj koszty.

Jednorazowa sprzedaż mebli biurowych z pewnością pozwoli Twojej firmie odzyskać kapitał przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów związanych z dalszym magazynowaniem niepotrzebych elementów wyposażenia biura. Stała współpraca z Kruger Global pozwoli Ci dodatkowo zoptymalizować struktury organizacyjne w firmie. Twoi pracownicy zamiast przeznaczać swój czas na organizację spraw związanych z meblami będą mogli skupić się na innych czynnościach.

Kompleksowa realizacja.

Gwarantujemy kompleksową realizację projektu od wizji lokalnej, przez inwentaryzację, zabezpieczenie logistyczne budynku, po odbiór i wywóz mebli biurowych, łącznie z ich ewentualną utylizacją.

Doświadczenie i wiedza

Posiadamy doświadczenie z jednorazowym skupie i odbiorze do 1000 stanowisk pracy z powierzchni biurowej. Nasi pracownicy posiadają wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w branży meblarkiej, przeprowadzek, logistycznej oraz nieruchomości. Zapytaj Nas o referencje!

Kompleksowa oferta

Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy kompleksową ofertę dla naszych kontrahentów związaną z kompleksowym zarządzaniem meblami biurowymi. W rezultacie nie musisz się już martwić procesem przeprowadzki czy likwidacji biura – to my zrobimy wszystko za Ciebie . Zaplanujemy harmonogram prac związanych z przeprowadzką, w zależności od Twoich potrzeb przewieziemy meble do nowej lokalizacji,zmagazynujemy a część niepotrzebnych Ci mebli odkupimy.

Współpraca z producentami mebli

Współpracujemy również z producentami mebli biurowych – jeżeli planujesz wymianę mebli w swojej firmie zgłoś się do nas. Możesz rozliczyć stare meble w ramach zakupu nowego wyposażenia do swojego biura! Więcej o kompleksowych rozwiązaniach dla Twojej firmy znajdziesz tu >>

Świadomość ekologiczna

Kupione i odebrane od Ciebie meble wprowadzimy do powtórnego użytku, zostaną zmagazynowane i sprzedane na rynku wtórnym. Decydując się na hurtową sprzedaż swoich mebli biurowych pomagasz nam chronić środowisko i działasz w duchu nurtu less-waste. Zobacz jak sprzedajemy używane meble biurowe >>