O Nas

Kruger Global  to firma rodzinna działająca na rynku od 2014 roku.

W Kruger Global specjalizujemy się w profesjonalnym obrocie meblami używanymi – skupie, sprzedaży oraz wynajmie mebli dla firm.Meble do biura to nasza podstawowa działalność.

Nowoczesna biuro umeblowane w białe meble do biura z fotelami obrotowymi

Główny obszar Naszej działalności to:

  • skup mebli – skupujemy i odbieramy meble biurowe z lokalizacji na terenie całego kraju.Firmom zainteresowanym sprzedażą wyposażenia proponujemy współpracę w zakresie skupu i odbioru mebli biurowych. W ramach współpracy zapewniamy m.in.: inwentaryzacje mebli biurowych,  demontaż  i wywóz mebli biurowych oraz likwidacje całych powierzchni biurowych.
  • sprzedaż mebli biurowych – w naszej ofercie sprzedaży znajduje się szeroki wybór asortymentu wyselekcjonowanych mebli używanych  krajowych i zagranicznych producentów, meble do biura dostępne są w zróżnicowanej kolorystyce i designie oraz w dużych powtarzalnościach
  • wynajem mebli – krótko i długoterminowy najem mebli do biura, kompleksowa oferta łącznie z dostawą, montażem i demontażem

Naszym głównym celem jest koorperacja z podmiotami gospodarczymi w celu zaspokojenia ich głownych potrzeb związanych z wyposażeniem wnętrz  jako solidny i godny zaufania partner. Więcej informacji o misji Kruger Global zobacz TU.

Działając na niszowym rynku wtórnym mebli posiadamy interdyscyplinarną wiedzę z zakresu aranżacji wnętrz, branży meblarskiej, stolarstwa, logistyki, przeprowadzek i nieruchomości. Powyższa wiedza pozwala nam sprostać wymaganiom Naszych kontrahentów. Stawiamy na stały rozwój i doskonalenie naszych umiejętności oraz posiadanej wiedzy.

Współpracujemy z wiodącymi firmami na rynku. Szanujemy politykę prywatności i poufności.

Tanie meble biurowe

Nasza praca to dla nas misja.

Skupując meble od firm pomagamy zoptymalizować powierzchnie biurowe oraz upłynnić środki trwałe.

Dział sprzedaży w naszej firmie to pełen pasji zespół , wykwalifikowany w zakresie sprzedaży mebli używanych oraz aktualnych trendów w aranżacji przestrzeni biurowych.

Jesteśmy firmą dążącą do stałego doskonalenia w zakresie odpowiedzialności społecznej. Wierzymy że nasze działania pomagają chronić środowisko naturalne, dzięki ofercie naszej firmy wydłuża się cykl życia elementów meblowych co w dłuższej perspektywie przekłada się na mniejsze zużycie surowców naturalnych oraz zmiejszenie emisji szkodliwych czynników do środowiska.

Meble do biura -postaw na profesjonalistów.

Zapraszamy do współpracy.

Call Now Button