Misja i wartości

Nasza misja

Kruger Global – misją naszej firmy jest stać się krajowym liderem w obrocie używanymi meblami biurowymi. Firmą z rozpoznawalną marką w sektorze b2b. Zorientowaną na spełnianie indywidualnych oczekiwań kontrahentów i wypracowaniu trwałych relacji biznesowych.

Wartości firmy Kruger Global: 

Profesjonalizm – naszym priorytetem jest zapewnienie naszym kontrahentom obsługi na najwyższym poziomie.

Poufność –  w  relacjach z naszymi partnerami  biznesowymi i klientami kładziemy szczególny nacisk na zachowanie poufności.

Punktualność – szanujemy czas naszych kontrahentów, pragniemy być solidnym partnerem godnym zaufania.

Gabinet w stylu retro projekt przedstawiający meble inspirowane prl i vintage

Kilka słów o używanych meblach biurowych i ich wpływie na środowisko naturalne.

Obrót używanymi meblami biurowymi – ich skup i sprzedaż na rynku wtórnym to stosunkowo młody trend na polskim rynku. Niewątpliwie nie jest to rozwiązanie nowe. Podmioty zajmujące się profesjonalnym zarządzaniem i obrotem używanym wyposażeniem biur z powodzeniem funkcjonują na rynkach Europy zachodniej i w Stanach Zjednoczonych od kilkudziesięciu lat.

Kruger Global jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziła na rodzimy rynek kompleksową ofertę związaną z obrotem używanymi meblami biurowymi. Od 2014 roku z powodzeniem rozwijamy Naszą ofertę. Nasza działalność wydłuża średni cykl życia mebli o ponad 50% – jest to rozwiązanie korzystne dla finansów współpracujących z Nami firm ( Kupujących ,Sprzedających i Najemców) oraz dla środowiska naturalnego.

Aspekt wpływu działalności Kruger Global na środowisko jest dla nas szczególnie ważny, wierzymy że:
  • Oferując Przedsiębiorcom bogatą ofertę używanych mebli biurowych konkurencyjną wobec nowych mebli przyczyniamy się do zmniejszenia zużycia bogactw naturalnych i energii.
  • Skupując od Przedsiębiorców nadające się do dalszej eksploatacji meble biurowe zmniejszamy globalny wolumen utylizacji. Co przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie ilości odpadów i emisji szkodliwych substancji do środowiska naturalnego.
Stale się rozwijamy , jednak staramy się by Nasz rozwój był zrównoważony dlatego stosujemy poniższe zasady:
  • Elementy uszkodzone, odebrane od Naszych Kontrahentów nie nadające się do dalszej eksploatacji na bieżąco przekazujemy cetryfikowanym podmiotom specjalizującym się w gospodarce recyklingowej.
  • Stosując dywersyfikację sposobu dostaw mebli do Naszych Klinetów oraz logistyczne planowanie transportów z ładunkami optymalizujemy emisję zanieczyszczeń.