Kompleksowa oferta dla firm

Nasze usługi

Szukasz kompleksowego rozwiązania dla swojej firmy?
Dobrze trafiłeś, zobacz co możemy dla Ciebie zrobić:

sala konferencyjna urządzona meblami wynajętymi z wypożyczalni
Wynajem mebli biurowych

W ofercie posiadamy bogaty wybór mebli biurowych, dostępnych od ręki. Dzięki rozbudowanemu systemowi dostaw i odbiorów możemy je przetransportować i zamontować w dowolnym wskazanym przez Ciebie miejscu.
Realizujesz nowy projekt, w Twojej firmie pojawiła się krótkoterminowa potrzeba zagospodarowania sali konferencyjnej lub miejsca pracy ?

Wypożycz od nas meble >>

Hala magazynowa przeznaczona na przechowywanie i składowanie mebli.
Przechowywanie mebli

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie demontażu, transportu i magazynowania mebli.
Chwilowo nie potrzebujesz swoich mebli / elementów wyposażenia biura a nie chcesz ich sprzedawać? Zajmiemy się Twoimi meblami – przewieziemy i przechowamy do czasu aż znów będą Ci potrzebne.

Przechowaj meble >>

ciężarówka do przeprowadzki mebli biurowych
Relokacja mebli biurowych

Przeprowadzasz całe biuro? Zmieniasz lokalizację całej firmy czy musisz przetransportować kilka elementów pomiędzy oddziałami swojego przedsiębiorstwa? W ramach współpracy z naszymi partnerami z branży przeprowadzkowej oferujemy kompleksową obługe w zakresie przeprowadzek dla firm.

Przeprowadzki dla firm >>

kontener przygotowany do wywozu foteli biurowych do utylizacji
Utylizacja mebli biurowych

Posiadasz w swojej firmie meble uszkodzone, nie nadające się do dalszej eksploatacji? Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Doradzimy Ci w kwestii utylizacji mebli i przekazania surowców do recycklingu. Dzięki sieci podwykonawców na terenie całego kraju zorganizujemy utylizację w dowolnej lokalizacji.

Zutylizuj meble >>