FAQ

Meble biurowe – pytania i odpowiedzimeble biurowe Poznań

Meble biurowe – Skup

1. Chcę sprzedać meble biurowe , posiadam na  kilka sztuk – czy Kruger Global jest zainteresowane zakupem moich mebli?

TAK.  Skupujemy używane meble biurowe od różnych podmiotów, jeżeli posiadasz meble na sprzedaż skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, podając lokalizację mebli oraz orientacyjne ilości.

2. Co ma wpływ na cenę mebli? 

Cena ofertowa jaką możemy zaproponować za zakup używanych mebli jest wypadkową wielu czynników, do najważniejszych należą stylistyka, ilość, lokalizacja, stan zużycia. Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie.

3. Czy przygotowanie oferty zakupu , wykonanie wizji lokalnej przez Kruger Global jest płatne?

NIE. Wyceniamy meble bezpłatnie na podstawie otrzymanej dokumentacji fotograficznej. W przypadku większej ilości mebli wykonujemy wizje lokalne – oględziny, jest to standardowa procedura która pozwala nam realnie ocenić stan mebli. W przypadku stałej współpracy możemy wykonywać wizje i odbiory mebli etapami – zgodnie z wytycznymi Sprzedającego.

4. Czy Kruger Global skupuje meble z o całego kraju?

TAK. Wizje lokalne i odbiory używanych mebli biurowych wykonujemy na terenie całego kraju.

 

 

Sprzedaż mebli 

1. Dla kogo przeznaczona jest oferta zakupu używanych mebli ?

Nie ma określonego grona odbiorców mebli. Zakup używanych mebli  jest dobrym rozwiązaniem dla firm – większość mebli  w naszej ofercie to produkty znanych producentów cechujące się bardzo dobrą jakością o wydłużonym cyklu życia. Kupując używane meble biurowe oszczędzasz nie tracąc na jakości. Staramy się by nasza oferta była możliwie najlepiej dostępna dla potencjalnych Kupujących – na bieżąco aktualizujemy dostępny asortyment, wszystkie meble które posiadamy w sprzedaży znajdują się w naszym katalogu on-line.

2. Planuję ekspansję mojej firmy. Czy kupując używane meble biurowe w Kruger Global mogę mieć gwarancję, iż za jakiś czas będę mógł dokupić meble z tej samej kolekcji?

Niestety, ze względu na dużą rotację asortymentu nie możemy zagwarantować ,iż wybrany model  będzie dostępny w przyszłości. Są jednak linie mebli cechujące się dużą powtarzalnością na rynku mebli używanych – skontaktuj się z nami a doradzimy bezpieczne rozwiązanie.

3. Jak kupować?

Odpowiedzi na pytania dotyczące zakupu mebli z naszego asortymentu oraz procedury znajdziesz w zakładce SPRZEDAŻ MEBLI.

meble biurowe używane

Call Now Button